top of page

NÁŠ PRÍBEH

O nás 


Príďte si vychutnať jedinečnú chuť jedál a pízz z našej kuchyne, ktoré pre vás s láskou pripravujú naši kuchári a pizzéri. V našom jedálnom lístku nájdete 25 druhov pízz, z ktorých si zaručene vyberie každé hladné bruško. Naši kuchári Vám radi pripravia rôzne jedlá z kuracieho či bravčového mäsa poctivej kvality, rôzne druhy cestovín, šalátov, bezmäsitých jedál, dezertov ale aj tradičné slovenské halušky, špeciality podniku či neodmysliteľnou čerešničkou v našom lístku vynikajúce burger menu. 


Toto všetko a ešte omnoho viac Vás čaká v našom príjemnom prostredí s domácou atmosférou a milým personálom. 

V našich priestoroch sa môžete nie len dobre najesť ale aj zabaviť. K dispozícii máme 4 bowlingové dráhy značky Brunswick. Všetky 4 dráhy majú automatické detské mantinely, čiže je postarané aj o zábavu vašich najmenších. Pre tých samozrejme nesmieme zabudnúť, že počas celej vašej návštevy majú k dispozícii veľké interiérové a exteriérové detské ihrisko zodpovedajúce všetkým bezpečnostným normám.  


Naša reštaurácia poskytuje aj cateringové služby a usporiadanie rôznych rodinných osláv, svadieb, krstov, birmoviek, promócii a mnoho dalších udalostí, ktoré chcete osláviť s vašou rodinou. Naše priestory sú Vám k dispozícii aj na rôzne pracovné stretnutia, porady či školenia. 

Všetky bližšie informácie Vám radi poskytneme pri dohodnutom osobnom stretnutí. 


A našou poslednou novinkou je poskytovanie ubytovania v našich novopostavených priestoroch. K dispozícii máme 8 dvojlôžkových izieb a 3 dvojlôžkové s prísteľkou. Všetky naše izby sú vybavené: 

-TV so satelitným primáčom s veľkým množstvom programov 

-klimatizácia

-kúpeľňa so sprchou a wc 

-wifi pripojenie 

-bezplatné parkovanie 

-a mnoho ďalšieho...


Veríme, že sa v našom podniku budete cítiť príjemne ako doma a Vaše podnety radi uvítame na našej instagramovej a facebookovej stranke. 

Happy Kids Restaurant
O nás: About Us
bottom of page